Круглий стіл з нагоди 174-ї річниці від дня народження Івана Павловського "Деколонізація в музеї: як жити з нашим минулим, як вибудовувати наше майбутнє". Онлайн-лекція польської дослідниці Ельжбєти Квєчінської.


Круглий стіл з нагоди 174-ї річниці від дня народження Івана Павловського "Деколонізація в музеї: як жити з нашим минулим, як вибудовувати наше майбутнє". Онлайн-лекція польської дослідниці Ельжбєти  Квєчінської.
Місце проведення: музей історії Полтавської битви
Дата: Jan 28, 2025
Власник анонсу: Державний історико-культурний заповідник "Поле Полтавської битви"
Електронна сторінка: https://www.facebook.com...
Телефон: 066-573-31-82

До уваги полтавців та гостей міста! Цьогоріч традиційне засідання круглого столу до дня пам’яті Івана Павловського ми присвячуємо актуальній темі «Деколонізація музею». На наше запрошення виступити з лекцією в режимі онлайн люб’язно дала згоду польська дослідниця Ельжбєта Квєчінська, яка торік під патронатом Міністерства культури та стратегічних комунікацій України провела серію онлайн семінарів для українських музейників на згадану тематику. Тема лекції «Колоніальний дискурс у музеї: як його виявити та подолати (і при тому його не віддзеркалювати)?». Запрошуємо всіх зацікавлених долучитися до спілкування 28 січня об 11:00 за попередньою реєстрацією.